سه شنبه, 19 مرداد 1400 03:28

سزلشکر صفوی طی پیامی انتصاب دکتر مخبر را بعنوان معاون اول رئیس جمهور تبریک گفت

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ،دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ، طی پیامی انتصاب معاون اول رئیس جمهور را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمد مخبر دزفولی
معاون اول محترم رئیس جمهور
سلام‌علیکم
با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد ،
 انتصاب شایسته جنابعالی به سمت معاون اول رئیس جمهور  در دوران  جدیدی از حیات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
در این برهه حساس  انقلاب و نظام  که با روی کار آمدن دولتی مردمی و انقلابی و با رویکرد  تحول گرایی در کشور همراه شده است ، روحیه انقلابی توام با  تعهد  و سوابق ارزشمند تان   در حوزه های مدیریتی و موفقیت های  اثر گذار  جنابعالی  در مدیر یت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)  در کنار  تفکر علمی و راهبردی به مسائل کلان یقیناً موجبات رقم خوردن فصل جدیدی از هماهنگی و تعامل دستگاه اجرائی کشور  خواهد شد.
امید است با تعامل  مستمر با وزراء ، استانداران  و برنامه ریزی کلان اقتصادی  و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی طی 4 سال آینده  بتوانید مشکلات کشور را به سامان برسانید و موجبات  اعتلای هر چه بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران  را در جهان فراهم سازید.
دوام توفیقات جنابعالی در مسئولیت  خطیر پیش رو را تحت عنایات ولی‌الله الاعظم( ارواحنا له الفداء) و در راستای تحقق منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و راهبردهای ریاست محترم جمهور خواستارم.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا
سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی