سه شنبه, 18 خرداد 1400 07:09

پیام تبریک و تسلیت سرلشکر صفوی به مناسبت شهادت پاسدار اسلام "حسن عبدالله‌زاده "

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با صدور پیامی شهادت مدافع حرم پاسدار رشید اسلام حسن عبدالله‌زاده در مصاف با تروریست‌های تکفیری را تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إليه راجعون
سردار سرتیپ پاسدار احمد عبدالله زاده – مشاور محترم فرمانده کل سپاه پاسداران انفلاب اسلامی
خبر شهادت   فرزند گرامیتان ، شهید مدافع حرم "حسن عبدالله زاده "ازپاسداران خوشنام سپاه پاسداران  و  طلایه داران دفاع از انقلاب اسلامی و ایران  عزیز در عصر حاضر ، واصل و موجب تألم خاطر گردید.
شهادت افتخارعظیمی است که تنها نصیب بندگان خاص خدا می گردد  و  در این راه پرسعادت ،افتخار دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها توفیق مضاعفی برای شهیدان مدافع حرمی است که گام در صیانت از امنیت و آسایش میهن عزیزمان نهاده اند.
روحیه حماسی ، شهادت طلبی و زندگی سراسر مثال زدنی شهیدانی  همچون شهید حسن عبدالله زاده  تنها  با تربیت درمکتب اسلام ، قرآن و ولایت و در سایه آموز ه های پدران و مادران سرافراز این سرزمین حاصل می گرددکه خود زمانی جزئی از صحنه دفاع از کیان این مرز و بوم بوده اند.
 یقینا رزمندگان مدافع حرم تداوم دهنده  راه دفاع از اسلام و انقلاب و پرچمداران  آزادگی  در سراسر جهان هستند وآنها  ادامه دهندگان راه دفاع مقدس ایران در صحنه ای متمایز در دفاع از امت اسلامی هستند.
اینجانب شهادت این شهید ارجمند  را به  جنابعالی ،خانواده آن شهید، مادر و برادران و خواهران  و همرزمان و همکاران در سپاه پاسداران  تبریک و تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن شهید  سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر  عزیزان پاداش صابرین تو‌أم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس