دوشنبه, 02 تیر 1399 17:57

سرلشکر صفوی طی پیامی انتصاب فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) را تبریک گفت

سرلشکر پاسدار دکتر  صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی انتصاب سرتیپ پاسدار نعمان غلامی بعنوان فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)  را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

سردار سرتیپ  پاسدار    نعمان غلامی
فرمانده محترم  دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)  

سلام علیکم ؛

  انتصاب شایسته جنابعالي به سمت " فرماندهی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری سپاه "    که جلوه ای از تعهد ، کارآیی  و افتخار آفرینی آن برادر عزیز  در سنگرهای متعدد   مدیریتی بویژه طی دوران دفاع مقدس و نیروی مقاومت بسیج  مستضعفین می باشد   را  صمیمانه تبریک عرض می نمایم .
سابقه درخشان  و فداکاریهای آن برادر  مجاهد و مخلص در سالهای دفاع مقدس  در جبهه ها  و پس از آن در نیروی مقاومت بسیج مستضعفین ، نشانگر رشادت و ایثار جنابعالی می باشد ؛  بدیهی است تجربیات شما  ، همراه با علم و معرفت در سطوح مختلف و سابقه مدیریت جنابعالی  ، دستمایه ارزشمندی است که  در ارتقاء  آن مجموعه  نقش مؤثر و تعیین کننده ای  خواهد داشت.
امید واثق دارم می توانید با بهره گیری از کادر مجرب آموزشی در ارتقاء سطوح علمی ، فرهنگی و معنوی ، دانشجویان عزیز پاسدار را  جهت تحقق گام دوم انقلاب  اسلامی تربیت نموده  و پاسدارانی باتقوی و ولایتمدار  تحویل انقلاب و  سپاه نمائید.
با ابراز خرسندی از این انتصاب،موفقیت روز افزون آن برادر عزیز جانباز  در تحقق مأموریتهای محوله، تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر «عجل اللّه تعالي فرجه الشريف» و تبعیت از منویات مقام معظـم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی  امام  خامنه ای « مدظله العالی » را  از  درگاه ایزد  متعال مسئلت دارم.
سرلشكر پاسدار  سيّد يحيي صفوي
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا