شنبه, 20 ارديبهشت 1399 09:29

سرلشکر صفوی:نیروی انتظامی درلبه تماس حکومت با مردم است / بسترهای مناسب در توسعه متوازن و متعادل امنیت از الزامات سلامت حوزه های امنیتی ، اجتماعی است /تاکید بر حفظ و صیانت از کرامت انسانی آحاد شهروندان

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سیدیحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی انتصاب سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی به سمت جانشین فرماندهی نیروی انتظامی  جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:
جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی
سلام عليکم؛ با صلوات بر محمد و آل محمد(ص)
ضمن ابراز مسرت ، انتصاب جنابعالی با موافقت فرماندهی معظم کل قوا   به سمت "جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران " که بر مبنای تعهد و شایستگی و توانمندی های آن سردار  عزیز صورت گرفت، مسئولیتی خطیر  پیش روی جنابعالی قرارداده است که یقینا  با درایت ، تدبیر و اندیشه  شما همچون سایر مسئولیت های قبلی شاهد رشد و تعالی ودر انجام ماموریت ها ی ناجا خواهیم بود.
تنوع و گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی  از حفظ  امنیت شهرها تا امنیت مرزها  بعنوان لبه تماس حکومت با مردم  نیازمند ساختار و ساز و کار متناسب با ماموریت ها در ناجا می باشد  و از سوی دیگر سلامت حوزه های امنیتی ، اجتماعی و... در سطح ملی مستلزم فراهم آوردن بسترهای  مناسب در توسعه متوازن و متعادل امنیت شهری  با تاکید بر حفظ و صیانت از کرامت انسانی آحاد شهروندان و تلاش  در  جهت ایجاد همگرایی فرهنگی و اجتماعی  مابین مردم است .
اینجانب  با  تبریک  مسئولیت جدید ، موفقيت روز افزون جنابعالي راکه از رزمندگان قدیمی دفاع مقدس می باشید  در تحقق اهداف و دستيابي به چشم انداز و راهبردهاي کلان نظام مقدس جمهوري اسلامي، تحت عنايات حضرت بقيه الله الاعظم "عجل الله تعالي فرجه الشريف" و تبعيت از منویات  رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) را از ذات اقدس ربوبي مسئلت مي نمايم.
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم کل قوا
سرلشکر پاسدار دکتر سيد يحيي صفوي