جمعه, 12 اسفند 776 11:43

عاقبت بخیری در تقوای الهی، جهاد فی سبیل الله و خدمت به محرومان است

جمعه 10 اسفند 1397

ساعت 7 صبح به اتفاق همسرم به مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا رفتیم و در جلسه هیئت امنا که با حضور مسئولان شعب استانی این خیریه برگزار می شد شرکت کردیم. ابتدا سردار فتحیان مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا گزارشی از عملکرد یکساله این موسسه بیان کرد و هر یک از معاونین فرهنگی، مددکاری، مالی و اداری در خصوص اهم اقدامات خود، توضیحاتی دادند.
 در این جلسه مصوب کردیم دو نفر از اعضاء هیئت امدادگران عاشورا به عنوان عضو هیات امناء مؤسسه و یک نفر دیگر نیز به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدند.
در ادامه اینجانب، سردار سلامی و دکترجمشیدی مطالبی در رابطه با اولویت های سال آینده بیان کردیم.
پس از پایان جلسه در ساعت 9 صبح، به اتفاق اعضای هیئت امنا و مسئولان شعب استانی در شانزدهیمن مجمع خیرین این خیریه شرکت کردیم. سردار فتحیان، سردار سلامی، دکتر حریرچی و بنده در این مراسم سخنرانی کردیم.
اینجانب به عنوان رییس هیئت امنا سخنرانی کوتاهی کردم. گفتم کاری که برای خدا و برای مردم باشد هیچگاه جا نمی‌ماند و دچار مشکل نمی‌شود. خیریه امدادگران عاشورا برای خدمت به خلق خدا ایجاد شد، باید بدانیم که اگر چرخه فقر و بیماری با هم به وجود آید زندگی را از هم می‌پاشد.
هنر کسانی که بار اصلی انقلاب بر دوش آنهاست، این هست که قسمتی از فکر، اندیشه و عمر خودشان را برای رضای خدا به کار ببندند.چهل سال است در معیار‌های خودمان دنبال عاقبت به خیری می‌گردیم و در سه چیز این مهم را یافتیم که آن‌ها شامل تقوی الهی، جهاد فی سبیل الله و خدمت به مردم محروم است.
در انتهای برنامه به عنوان رییس هیئت امنای این مؤسسه خیریه از خیّران برتر تقدیر کردم.