یکشنبه, 25 دی 776 20:45

حضور در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان از طرف مقام معظم رهبری

شنبه 27 بهمن 1397

امروز راهی اصفهان شدم و از طرف مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)در مراسم باشکوه تشییع شهدای مظلوم پاسدار که مرزبانان جمهوری اسلامی و مدافعان امنیت مردم عزیز ایران اسلامی و استان سیستان و بلوچستان بودند شرکت کردم. مردم شهید پرور استان اصفهان که در دفاع مقدس دِین خودشان را به کشور پرداخت کرده اند، حماسه باشکوهی در تشییع این شهدای مظلوم پاسدار رقم زدند. حضور پرشور مردم اصفهان من را یاد تشییع 350 شهید عملیات محرم در سال 1360 انداخت.
حقیقتا این حضور حماسه ساز مردم هوشمند اصفهان در تقویت روحیه ایثار و فداکاری  برای جوانان پاسدار و بسیجی بسیار موثر است و در افکار جهانی هم تاثیرگذار است و باعث خشونودی قلب مقدس امام زمان و نایب عام ایشان مقام معظم رهبری می شود.
مردم اصفهان در مراسم تشییع امروز از اقدام تروریستی گروهک جیش الظلم اعلام انزجار کردند. این شرور جنایتکار که عامل انتحاری اهل پاکستان  بوده و با همکاری یکی از طوائف بلوچستان دست به این جنایت زدند ، دولت همسایه و سازمان اطلاعات ISI بایستی پاسخگوی دولت و ملت ایران وسپاه پاسداران باشد که چگونه آنها از مرز این کشور عبور کردند و چرا این کشور همجوار مأمن و محل آموزش و اعزام این گروهک های تروریست کافرشده است. در گذشته نیز شاهد بودیم که مرزهای مشترک پاکستان با ایران دچار تهدید و خلاء امنیتی بوده و از این ناحیه تروریست ها به عنوان مأمن استفاده می کنند و دولت پاکستان باید پاسخگوی این موضوع باشند.
با توجه به شواهد و قرائن به دست آمده این گروهک ها توسط برخی از کشورهای جنوبی خلیج فارس که ولیعهد آنها هم می خواهد به پاکستان سفر کند  تأمین مالی می شوند و آنها اهداف شوم و خباثت آمیز دیگری را برای دهه فجر انقلاب اسلامی در سر داشتند که با هوشیاری پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی بحمدالله کلیه توطئه های آنها خنثی گردید. نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی سپاه، حق خود می دانند که برای دفاع  و امنیت مرزهای ایران و سرکوب عاملان این تروریست های جنایتکار به رسالت انقلابی خود عمل کنند.
ما می خواهیم با کشورهای همسایه روابط حسنه داشته باشیم و ناامنی در منطقه را به سود آمریکایی ها و صهیونیست های جمع شده در کنفرانس ورشو می دانیم.
البته ملت بزرگ ایران و سپاه پاسدارن قدرتمند و خانواده های شهیدان مظلوم، پاسخ کوبنده و متناسب را در زمان مقتضی به تحریک کنندگان و مجریان دست نشانده این حادثه تروریستی خواهند داد.
 
بعد از پایان مراسم باشکوه تشییع شهدا، به اتفاق سردار میراحمدی و سردار شمشیری به بیمارستان شهید صدوقی رفتم و از مجروحان و جانبازان حادثه تروریستی جاده زاهدان-خاش عیادت کردم و سپس راهی تهران شدم.